Pár tipů na firemní party od TENTino.cz

Firemní party je tady. Pokud nechcete po zbytek roku poslouchat nejrůznější posměšky a vtípky kolegů směrem k vaší osobě, přečtěte si pár zajímavých tipů na party od společnosti TENTino.cz, největšího tuzemského prodejce a pronajímatele party stanů.

Dress code

Pokud pracujete ve větší společnosti, před odchodem na večírek zkontrolujte, zda je pro akci vyžadován takzvaný dress code, tedy vhodné oblečení. Vyhnete se tak nepříjemné situaci, kdy všichni ostatní budou v oblecích a vy v džínách a naopak.

Alkohol

Dávejte si pozor na alkohol. Samozřejmě že nějaký ten alkohol na party patří a k firemnímu večírku jakbysmet. Ale dejte si pozor na jeho množství, alkohol vás může také pořádně zradit, ruší totiž zábrany a uvolňuje až příliš rychle. Hrozí tak, že v alkoholovém opojení urazíte svého šéfa nebo vystavíte na odiv své taneční kreace na barovém pultu. Ani jedna z těchto věcí, vám do budoucna pravděpodobně karieru nepřinese.

Pozor na jazyk

Pamatujte si jedno, i když jste na vánočním večírku a nepracujete, jste pořád v práci. Pod dohledem šéfa nebo dokonce šéfů. I když jde o neformální setkání, dávejte si pozor, co před ostatními říkáte. Vaši nadřízení se většinou budou držet a neopijí se, kdežto u vás to může dopadnout jinak. Není nic horšího, než když v alkoholovém opojení řeknete něco, čeho byste mohli druhý den opravdu litovat. A zpátky to půjde vzít jen velmi těžko.

Nechoďte hladoví

Nečekejte s jídlem na raut. Najezte se alespoň trochu předem! Nebudete za největšího jedlíka a navíc pomůžete štíhlé linii. Ochutnávejte vše podle libosti, nezapomeňte to ale prokládat společenskou konverzací.

Sliby chyby

Nevěřte večírkovým slibům. Všechny naslibované věci na firemní párty berte s rezervou. Dokonce i slib od vašeho šéfa, který vám přislíbil zvýšení platu. A naopak, nikdy nežádejte šéfa, i když je ve výborné náladě, aby vám konečně dal nějaké odměny nebo zvýšil výplatu!

Nestraňte se

Rozhodně se nestraňte zábavy. Kdo totiž prosedí celý večer sám v koutě u sklenky čaje nebo u minerálky, sympatie si tím u ostatních rozhodně nezíská.

Pozor na fotografy

To nakonec mnoho neovlivníte, ale prohlížet si druhý den na Facebooku nebo Instagramu svoje fotky s rozmazaným make-upem nebo v odvážných tanečních pózách s nejrůznějšími kolegy není to pravé ořechové.

Bavte se

Party si pořádně užijte. Legrace není nikdy dost a aspoň nebude nuda a bude se mít o čem vyprávět!

TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními recenzemi.