Ženy co to umějí dobře s muži

Některé ženy působí na muže jako magnet. Stačí, když se na muže podívají, a mají ho. Málokterý muž odolá ženě, která je na své ženské přednosti náležitě hrdá. Čím více je žena přirozenější a nenápadnější, tím více jsou muži „lapeni“. Naopak nápadné podbízení a vypjatý afekt muže odradí.

Existují části ženského těla, které muže přitahují více než jiné. Ženy o nich podvědomě vědí odjakživa – právě proto si je po celá staletí zvýrazňují. Které to jsou? Samozřejmě ty, které jsou spojené s rozmnožováním. Ženy dávají při výběru partnera přednost mužům, kteří poskytnou dobrou genetickou výbavu a jsou podle nich schopni zabezpečit budoucí rodinu. Muže zase fascinují ty znaky, jež nasvědčují, že dotyčná bude dobrou matkou. Když muž vidí ženu s bujným poprsím, podvědomě předpokládá, že bude dobrou matkou a poskytne jeho dítěti dostatek potravy (ačkoli ve skutečnosti schopnost kojit na velikosti prsou příliš nezávisí). Proto se na muže nezlobte, nedokážou-li vám při hovoru odtrhnout oči od dekoltu. Není to projev neúcty, jen „volání přírody“. Hezky tvarované pozadí a širší boky – zvlášť když se zkombinují s útlým pasem, se mužům líbí. Široká pánev jim totiž naznačuje, že dotyčná bude snadno rodit. Máte-li trochu širší boky, než diktuje módní norma, nesnažte se je za každou cenu zamaskovat oděvem, zvlášť pyšníte-li se vosím pasem.

Kouzlo erotické přitažlivosti máme zakódováno v genech. Někomu ho dala příroda do vínku plnou hrst, jiní si musejí pomoci. To, že se protiklady přitahují, není jen známé rčení. V každém partnerském vztahu se skrývají v podstatě hned čtyři osoby – mužská a ženská stránka muže a ženská a mužská stránka ženy. Má-li se touha rozvinout, je třeba, aby každý z páru plně rozvinul tu odlišnou. Žena ženskou a muž mužnost. Klapat, i když to bývá méně často, to může i opačně. Vítězí-li v ženě dominantní mužské prvky a v muži naopak submisivní ženské. S potenciálním partnerem nekomunikujeme jen slovy nebo pohledem, ale hlavně podvědomou hrou celého těla. Velmi důležitý je už první dojem – chůze, postoj, držení těla, úsměv, mimika i gesta. Velkým mýtem je to, že iniciátorem a vůdcem partnerského vztahu je převážně muž. Celé dvě třetiny svádění a flirtování iniciují ženy, ovšem tak nenápadně a přirozeně, že si většina mužů myslí, že si začali oni. V sexu muž dává a žena přijímá. Ponechat muži víru, že právě on je nejskvělejší, je to nejlepší, co můžeme pro jeho erotické a mužské sebevědomí udělat.